весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/15/kirovogradshina_importuye_produkciyu.htm
Кіровоградщина імпортує продукцію хімічної промисловості. Обсяги експорту товарів з країнами Європейського Союзу у січні–липні 2009р. становили 38 млн.дол.США, імпорту – понад 33 млн.дол. Питома вага країн ЄС в зовнішній торгівлі товарами області становила 30% експорту та 40% імпорту області, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Зовнішньоторговельні операції підприємства області здійснювали з 24 країнами Євросоюзу. Найбільші обсяги експорту товарів надійшли до Болгарії, Німеччини, Польщі.

Машини, обладнання та механізми складали 37% експорту до країн Європейського Союзу, одяг текстильний – 13%, жири та олії тваринного або рослинного походження – 12%, продукція хімічної та пов'язаної з нею галузей промисловості, продукти рослинного походження, деревина та вироби з деревини – решта.

Основу товарної структури імпортних надходжень становили продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості, машини, продукти тваринного походження, текстиль та вироби з текстилю.