весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/15/den_jaicja_u_kirovogradi__minaye.htm
День яйця у Кіровограді! Минає п'ятий рік відтоді, як 24 вересня 2004 року у місті Івано-Франківську сталася безпрецендентна подія – в одного із тодішніх предендентів на пост Президента України ( а саме Віктора Януковича) влучили «тупим важким предметом», як виявилося пізніше – звичайнісіньким продуктом життєдіяльності курей – яйцем - повідомляє прес-служба МНР.

Згаданий випадок став приводом до поширення цілої хвилі народної
творчості: у народі почали з'являтися анекдоти, карикатури, пісні,
шаржи.

Відтоді традиційною стала акція, організована і підтримана журналістами і приурочена так званому Дню яйця. Сьогдні акцію активно продовжує молодіжна громадська організація "Молодий Народний Рух".

Свято передбачає проведення різноманітних конкурсів та змагань, що вже традиційно в цей день, 24 вересня о 15.00, проходять у Кіровограді на Козачому острові (парк ім. Пушкіна)

Крім основного змісту заходу, неабияку роль відіграє головна мета заходу: розвитку патріотизму та національної свідомості, здорового способу життя серед молоді Кіровоградщини, і не лише серед учасників фестивалю-конкурсу, а й серед звичайних глядачів;
сприяння розвитку молодіжного громадського руху, а отже, і виконанню молодіжної політики, затвердженої Президентом України.