весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/14/na_kirovogradshini_ne_vistachaye_zemli.htm
На Кіровоградщині не вистачає землі для висадки лісу! Працівники лісової галузі на Кіровоградщині готуються до свого професійного свята. Святкують його за календарем 20 вересня.

Цього року це свято поєднають ще з однією знаменною датою – 60 років тому, 1 липня 1949 року було створено Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства. За період цих довгих років на Кіровоградщині було посаджено 60 тисяч гектарів нових лісів. Тільки цього року створено 2200 гектарів лісу, це у чотири рази перевищує площу зрубів. Основні породи – дуб, сосна, акація. За інформацією кореспондента сайту «весь Кіровоград», про це на нещодавній прес-конференції повідомив Іван Захарченко, начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Ми утрималися в часи кризи, не дивлячись на серйозний відтік споживачів», - відмітив Іван Захарченко. За його словами управління продовжує тримати курс на лісовідтворення та лісозбереження. Проводиться робота по збільшенню кількості шкільних лісництв. На сьогодні їх вже 27 в області.

Великою проблемою на сьогодні є і нестача землі для висадки лісових матеріалів. Іван Захарченко на прес-конференції зауважив: «Ми маємо достатньо посадкових матеріалів та технічну можливість, але відчуваємо постійний дефіцит землі».