весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/14/buti_zdorovim__modno_sogodni.htm
Бути здоровим - модно! Сьогодні модно бути здоровою людиною та вести відповідний спосіб життя. Це давно зрозуміли цивілізовані європейські країни, та, нажаль, ще не зовсім усвідомили ми, українці. Саме над формуванням такого усвідомлення серед молоді вже не перший рік працює Дитяча екологічна громадська організація «Флора».

Якщо сьогодні провести опитування на тему: «Що важливіше: здоров'я чи гроші?», то зрозуміло, що більшість відповість «здоров'я». Тоді постає наступне питання, чому людство витрачає стільки коштів на те, щоб шкодити своєму здоров'ю?

Формуванню здорового способу життя у молоді приділяють увагу багато педагогів, психологів та медиків. Адже відомо, що здоров'я треба берегти з ранніх років, тому ДЕГО «Флора» проводить профілактичну роботу саме з дітьми та підлітками.

Профілактика, на погляд організації, не повинна зводитися тільки до якихось інформаційних заходів: бесід, лекцій. Тому й було ініційовано проведення кампанії «Я кажу алкоголю НІ!». Метою якої є бажання змінити відношення підлітків до шкідливих звичок та сформувати у них бажання вести здоровий спосіб життя. Адже, коли людина фізично та духовно здорова, вона має успіх у всіх сферах свого життя.

В рамках даної кампанії, організатори планують проведення конкурсу дитячих малюнків на тему «Придумай знак здорового способу життя», організацію ряду тренінгів та інтерактивних занять, соціологічне опитування учнів та розповсюдження інформаційних матеріалів.

Волонтери організації прикладуть максимум зусиль, щоб показати молоді, що є велика кількість цікавих та корисних заходів, які приносять і здоров'я і користь одночасно.

Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна, тел..+38(0522)27-04-63

Реалізація даної кампанії стала можливою за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту за підтримки Фонду ім.. Стефана Баторія в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив»