весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/14/bilbordi_okraina_zacikavila_sbu.htm
Біл-борди «Окраина» зацікавила СБУ! У Дніпропетровську, Кіровограді, Сімферополі та Києві з'явилися агітаційні плакати (біл-борди) з ознаками антидержавних закликів. Мова йде про біл-борди, на яких зображена карта Російської імперії часів її розквіту, з територією Польщі включно. Позначені міста Краків, Київ, Муром тощо. А слоган написаний двома мовами: «Окраина! Помни имя свое!» і «Вкрайна! Згадай своє ім'я». Також на біл-борді зображений Сергій Пересунько - Кіровоградська правда .

Оскільки дії замовника цієї агітаційної продукції суперечать законодавству України, СБУ винесла застереження колишньому народному депутату України Сергію Пересунько.

За даними прес-центру, від імені СБУ з Сергієм Пересунько проведена профілактична бесіда, в ході якої він попереджений про неприпустимість вчинення дій, які можуть призвести до вчинення злочинів проти основ національної безпеки. Аналогічні заходи здійснюються у відношенні посадових осіб, які надали дозвіл на розміщення згаданих біл-бордів, додали в СБУ.

Сергій Пересунько народився 1952 року в селі Бірки Олександрівського району Кіровоградської області. До Верховної Ради України 3-го скликання був обраний від СДПУ (о). З січня 1999 року - голова Соціал-демократичного союзу.