весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/13/rovesniki_nezalezhnosti__kampanija.htm
Ровесники Незалежності - кампанія для молоді від ВО "Свобода"! Під час спілкування із журналістами у Незалежному громадському прес-центрі «Кіровоградський вибір - 2010» голова обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко повідомив про початок кампанії «Ровесники Незалежності»

За його словами, перші інформаційні пікети виставлено біля приміщення Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка 10-11 вересня 2009 року. Студенти отримують плакат-календар, блокнот, значок та картку-розклад занять, а також останній номер партійної газети. Під час спілкування виявляються активні прихильники «Свободи».

Партія покладає великі надії на молоде покоління у справі поширення ідей націоналізму і створення українського середовища у вузах степової столиці.

"Коли спілкуєшся із простими людьми, переконуєшся: вони розуміють, що нині при владі злодії, вони скубуться між собою, поливають одне одного компроматом, тому усіх їх треба гнати. Ось це і є вияв української мудрості. Тому вкрай необхідна люстрація, бо в цьому незмінна і найголовніша причина усіх наших бід," - підсумував свій виступ Олександр Ромащенко.