весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/11/v_izrayili_lozinskogo_ne_znaishli.htm
В Ізраїлі Лозінського не знайшли, але просять інформацію. В Ізраїлі слідів екс-депутата БЮТ Віктора Лозінського, обвинувачуваного в убивстві, не виявлено.

Про це Міжнародний відділ генпрокуратури Ізраїлю офіційно повідомив Генпрокуратурі України, пише Украънська правда , з посиланням на "Сегодня" з посиланням на джерела зі слідчо-оперативної групи у справі Лозінського.

"Первинна перевірка показала, що Лозінський не перетинав кордон і не в'їжджав на територію держави ні за своїми документами, ні за паспортом на ім'я Віталія Фаршака, дані про якого надала українська сторона", - йдеться, за їхніми словами, у листі за підписом помічника генпрокурора Ізраїлю.

Таким чином, чутки про перебування в Ізраїлі розшукуваного екс-депутата, обвинувачуваного в убивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, не підтверджуються.

У ГПУ допускають, що інформація про це могла бути навмисно "злита" в інтернет і ЗМІ, щоб відстежити реакцію слідства, спрямувавши його в хибному напрямку.

Утім, джерело не виключає, що Лозінський або схожа на нього людина все ж таки може бути в Ізраїлі.

"У листі з Ізраїлю міститься прохання вислати копії протоколів допитів Лозінського, свідчень його та інших фігурантів кримінальної справи", - каже співрозмовник зі слідчо-оперативної групи.

"Це виглядає дивно: якщо Лозінського в Ізраїлі немає, навіщо їм знати, про що він говорив українським слідчим, що розповідали інші учасники полювання, яке закінчилася загибеллю Олійника?.. Можливо, Лозінський чи схожа на нього людина все ж таки там?", - припускає він.

Нові чутки про перебування Лозінського в Німеччині, Балтії, а також на чужій елітній дачі в Конча-Заспі під Києвом джерело в ГПУ вважає малопереконливими: "У тій же Кончі його обов'язково б хтось помітив і шепнув кому слід".

Неефективність же розшуку СБУ він пояснює тим, що "Лозінський – не шпигун, не супердиверсант, а звичайний кримінальник, і такими типажами зазвичай займається міліція, але не спецслужба".