весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/11/u_kirovogradskii_oblasti_vpav_litak.htm
У Кіровоградській області впав літак (ВІДЕО)! У Кіровоградській області біля села Онікієво зазнав катастрофи літак Ан-2. Два пілоти і один пасажир отримали травми. Аварія сталася в результаті відмови двигуна під час несанкціонованого зльоту з дороги сільськогосподарського призначення, повідомляє канал 1+1 у програмі новин ТСН

Як повідомив начальник прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України Ігор Кроль, аварія сталася в результаті відмови двигуна під час несанкціонованого зльоту з дороги сільськогосподарського призначення. Двоє пілотів, 1952 і 1963 року народження, і керівник ФГ "Гроза" 1964 року народження з травмами різного ступеня госпіталізовані.

Вогнем знищено праве крило і частина кабіни, обірвана лінія електропередач. Пожежа ліквідована місцевими жителями. На місці працює опергрупа облуправління МНС. Заявка на виліт літака в установленому порядку не надавалася, сертифікат льотної придатності на експлуатацію літака завершився 26 квітня минулого року. Бортовий номер літака - UR-70427, власник встановлюється.

Відео дивіться тут!