весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/u_kirovogradi_derevo_led_ne_vpalo.htm
У Кіровограді дерево ледь не впало на дитячий майданчик. Вчора, 31 серпня, у Кіровограді по вул. Башкірська підрозділами пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу працівникам дитячого дошкільного закладу №31 по спилюванню та прибиранню дерева, що загрожувало падінням на дитячий майданчик. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 9.00 31 серпня по 9.00 1 вересня 2009 р.
надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

31.08.2009 м.Олександрія: внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 3 кв м сміття у підвальному приміщенні 5-поверхового житлового будинку. Стільки ж згоріло у 9-поверховому будинку на пров. Кріпосному, що в обласному центрі.

31.08.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Полтавська: внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 50 кв м сухої трави на відкритій території.

31.08.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Маланюка: виявлено артилерійський снаряд (76 мм) часів Великої Вітчизняної війни, який цього ж дня знешкодили піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС в області.

31.09.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Полтавська: підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу по відкриванню дверей квартири.