весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/sogodni_kirovogradska_shkola__resh_2.htm
Сьогодні Кіровоградська школа #2 відзначала сторічний ювілей! Сьогодні Кіровоградська загальноосвітня школа #2 відзначала сторічний ювілей. Заснована у 1909 році на кошти Товариства зі страхування майна, школа протягом багатьох років формувала долі тисяч дітей.

До свята у школі відбулася неординарна подія – було відкрито новий корпус, який протягом останніх двох років реставрувала міська влада за підтримки численних меценатів та партнерів. Міський голова Кіровограда Володимир Пузаков завітав на урочисте відкриття нового корпусу, в якому діє вже готовий прийняти учнів спортивний зал.

Міський голова привітав дітей, батьків та учнів, а потім, спільно із начальником відділу освіти та науки Ларисою Костенко, вручив грамоти і подяки відмінникам освіти. Привітав присутніх і заступник голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради Андрій Дробін, який також вручив подяки від виконавчого комітету райради викладачам та працівникам школи.

Були на святі і випускники минулих років, і вчителі-ветерани педагогічної праці, і гості із різних політичних партій та підприємств і установ міста. Зокрема, Юрій Тітов, гендиректор ЗАТ «Гидросила Груп», і Олена Армаш, заступник голови обласної організації БЮТ, і Анатолій Перевозник, заступник голови Кіровоградської райдержадміністрації.

Директор школи Лариса Катеруша на початку свята зачитала урядову вітальну телеграму, підписану Володимиром Яворівським, і щиро подякувала всім присутнім – за теплі слова вітань, за подарунки та постійну підтримку школи! Далі гостей розважали солісти ансамблю «Конвалія», співак Олексій Колачинський та талановиті вихованці школи #2, пише Інтернет-видання "весь Кіровоград"