весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/pracivniki_vugilnoyi_galuzi_vidznachili.htm
Працівники вугільної галузі відзначили своє професійне свято! 30 серпня працівники вугільної галузі відзначали своє професійне свято – День шахтаря. Представників цієї мужньої і ризикованої професії, від праці яких залежить успішний розвиток економіки країни, вітали і на Кіровоградщині, - повідомляє канал "Кіровоград".

Привітати працівників Новокостянтинівської шахти уранових руд приїхав директор департаменту ядерної і атомної енергетики Мінпаливенерго України Леонід Громок. У своєму привітанні він зазначив, що Новокостянтинівському родовищу та держаному підприємству «Дирекція» на його базі, сьогодні в країні відведено пріоритетну роль. Воно входить до десятки провідних інвестиційних проектів і має втричі збільшити видобуток урану й забезпечити Україну власною сировиною для ядерного палива.

Сьогодні на державному підприємстві «Дирекція» працює більше 6-ти сотень робітників. Головне завдання, яке ставить керівництво – якнайшвидше закінчити будівництво шахти.

Проблем поки що в галузі вистачає – зауважила заступник міністра палива та енергетики України Наталія Шумкова, яка вітала гірників вже Інгульської шахти. Та навіть попри труднощі, у цьому році на реанімацію урановидобувної галузі держава виділила більше одного мільярда гривень.

Дякували шахтарям за нелегку і вкрай необхідну справу і представники обласної влади.