весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/pershii_raz_u_pershii_klas_v_ukrayini.htm
Перший раз у перший клас в Україні пішли під 400 тисяч школярів! Цієї весни у Кіровограді закінчили школу понад дві тисячі юнаків та дівчат. Сьогодні вони вступили у вищі навчальні заклади по всій країні, роз'їхалися по різним областям нашої держави. Натомість, у перші класи нашого міста сьогодні прийшло майже така ж сама кількість школярів. По Україні це число сягає майже 400 тисяч осіб.

Першокласників у школах #12, #1 та #34 сьогодні з самого ранку вітав Володимир Тихонович Пузаков – міський голова Кіровограда.

Перший візит мера міста був до школи на Завадівці, якою керує Валентина Легка. Цій початковій школі, яка у перший клас набрала 14 діток, нині виповнюється 135 (!) років. Тож, дітей на Зава дівці почали вчити рано. Не дивно, що за більш ніж сотню років сходами школи пішли у доросле життя тисячі випускників. Серед них і заслужений діяч мистецтв Борис Притула, син якого Дмитро став автором музики гімна міста Кіровоград.

Справжня родина для дітей, батьків та учнів, школа #12 у день свята запросила до себе у гості і друзів, які їй постійно допомагають. Це і голова квартального комітету Олександр Неділько, і заступник міського голови з гуманітарних питань Валентина Пупишева, і представники вільної профспілки, Комуністичної партії України та інші. Звісно, головним гостем на святі був міський голова Володимир Пузаков.

Ще у лютому місяці цього року, побувавши на Дні Святого Валентина, Володимир Тихонович запитав, що школі потрібно на наступний навчальний рік. Виявилося, це був комп'ютер. Саме його і привіз мер сьогодні у школу. Але не тільки. Нещодавно з'ясувалося, що чи не більше, аніж комп'ютера, школі не вистачає... баяна! Тому аплодисменти дітей та вчителів, а також їхня радість була безмежна, коли міський голова передав для школи новенький музичний інструмент та привітав всіх присутніх зі святом.

«Хтось колись казав, що, можливо, недоцільно утримувати школу на Завадівці. Але я так не думаю. Я бачу першачків, бачу гідних пошани ветеранів педагогічної праці, і особисто обіцяю вам не допустити закриття школи, бо школа і діти – це майбутнє нашого міста», - підкреслив Володимир Пузаков, пише Інтернет-видання «весь Кіровоград»