весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/persha_shkola_kirovograda_svjatkuvatime.htm
Перша школа Кіровограда святкуватиме 120-ти річний ювілей! Сьогодні, 1 вересня, в Україні відзначається День знань. У Кіровограді та по всій країні у навчальних закладах лунають перші дзвінки, сповіщаючи про початок нового навчального року. Першокласників у школах #12, #1 та #34 сьогодні з самого ранку вітав Володимир Тихонович Пузаков – міський голова Кіровограда.

За підрахунками Міністерства освіти і науки України, у 2009-2010 навчальному році кількість першокласників у вітчизняних школах збільшиться на 13 тис. порівняно із попереднім роком, коли до першого класу пішли майже 380 тис. учнів. У Кіровограді сьогодні вперше сядуть за парти понад дві тисячі учнів, серед яких і 84 «первачка» школи #1. Директор школи, Світлана Зборовська, привітала дітей, учнів та батьків зі святом під час урочистої лінійки, та нагадала, що тема першого уроку – «Мій край, моя земля – Кіровоград, і в ньому я!»

Рідне місто, до речі, цього року святкуватиме ювілей – 255 років, а школі #1 варто готуватися до ювілею у році наступному – тоді школі виповниться 120 років. З цієї нагоди, а також щоб привітати всіх зі святом мер Володимир Пузаков зачитав вітальну телеграму від Президента України Віктора Ющенка, а також наголосив, що міська влада робить усе можливе, щоб допомагати школам покращувати свою матеріально-технічну базу. Так школа #1 може не тільки радіти з того, що цього літа була відремонтована дорога, що веде до закладу, але й пишатися справжнім футбольним полем, що розташувалося поблизу. А подарунок від мера – нова дошка у комп'ютерний клас, - став ще одним приємним сюрпризом для всіх учнів.

Привітав школярів зі святом і нагадав про важливість вести себе обережно на дорогах – особливо, під час їзди на скутерах та мопедах, – представник ДАІ Олег Потапенко. Вручили подарунки першачкам представники Комуністичної партії України, зокрема Сергій Авдієнко, начальник КП «Міськсвітло». Привітала зі святом депутат міської ради, викладач школи Людмила Калкіна. Багато щирих слів і подарунків – це те, що отримали всі присутні. А ще – сонячне тепло і сяйво осені, що для багатьох, як це не дивно, знаменує початок нового!

ДОВІДКА: Згідно із Законом про загальну середню освіту, прийнятому у травні 1999 року, в День знань – 1 вересня починається навчальний рік в загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, Інтернет-видання «весь Кіровоград»