весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/1/cinu_na_cukor_pidpriyemci_vstanovlyuyut.htm
Ціну на цукор підприємці встановлюють з порушеннями. За період з 18 по 26 серпня 2009 р. інспекцією проведено 9 перевірок з питання додержання державної дисципліни цін під час реалізації суб'єктами господарювання продовольчих товарів. В 4-х - виявлені порушення, застосовані економічні санкції в сумі 43,2 тис. грн., - повідомляє управління у справах преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

Спільною перевіркою Державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області та Державної податкової адміністрації в Кіровоградській області підприємства ТОВ «Ера-Сервіс», с. Велика Андрусівка, Світловодський район, виявлено реалізацію цукру з державного резерву за роздрібною ціною, що сформована з торговельною надбавкою 20% з перевищенням граничного рівня 15%.

При перевірці ЗАТ «Олександрійський цукровий завод», м. Олександрія, встановлена реалізація комерційного цукру ТОВ «Копілка», м. Кіровоград, за цінами вище задекларованих. Реалізація проводилася за цінами 5,20 грн. та 5,50 грн. замість 4,38 грн. за 1 кг.

Перевіркою Тимофієнко О.В., магазин «Тюльпан», м. Кіровоград, встановлено, що реалізація ковбас варених, круп, олії, молока, сметани, масла здійснювалась із застосуванням торговельних надбавок в розмірах від 18,8 до 22,7% з перевищенням гранично встановленого рівня 15%.

Перевіркою ПП Сіденко В.О., магазин «Продукти»», м. Кіровоград, встановлено, що реалізація ковбас варених, круп, олії, яєць курячих здійснювалась із застосуванням торговельних надбавок в розмірах від 18,6 до 25,3%, замість гранично встановленого рівня 15%. Борошно пшеничне реалізувалось за роздрібними цінами, сформованими із застосуванням торговельної надбавки 25% з перевищенням граничного рівня 10%.