весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/7/centr_alternativa_uzhe_10_rokiv.htm
Центр "Альтернатива" уже 10 років опікується сиротами! Проблема дитячого сирітства, незважаючи на те, що суспільство на різних рівнях намагається її вирішувати, все ж таки залишається гострою.

Дитячий сирітський центр «Альтернатива» ось уже понад десять років опікується питаннями сирітства. Завдання центру – від проведення культмасових та оздоровчих заходів, надання матеріальної допомоги до роботи з підготовки підростаючого покоління до самостійного життя.

Цікавість у молоді викликають теми про стосунки в колективі та з друзями, про побутові випадки та ситуації, бесіди на історичні та патріотичні теми тощо. Але робота центру «Альтернатива», враховуючи її благодійний статус, можлива лише за підтримки людей, які не байдужі до сирітської теми.

Серед них – голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко, завдяки якому «Альтернатива» допомогла обласній організації Червоного Хреста та Степанівській сільській раді Устинівського району гуманітарним одягом, пише сайт "весь Кіровоград"