весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/7/_certifikat_zno_vidigrav_virishalnu.htm
Cертифікат ЗНО відіграв вирішальну роль при вступі абітурієнтів! Загальні висновки за результатами опитування абітурентів вступної кампанії 2009 року підвели учасники коаліції з моніторингу вступної кампанії «Вступ 2009 очима громадськості».

Про це сайту «весь Кіровоград» розповіла Алла Волошина, віце-президент творчого об'єднання «ТОРО», координатор Всеукраїнського проекту з моніторингу вступної кампанії.

За її словам, за звітний період в Україні було опитано 2607 абітурієнтів з 30 вищих навчальних закладів. Переважна більшість опитаних підтвердили, що сертифікат ЗНО відігравав вирішальну роль при вступі абітурієнтів до вищого навчального закладу у вступній кампанії 2009 року.

97,6% вступників вказали на те, що вони дуже добре і добре поінформовані про процедуру та використання результатів ЗНО під час вступної кампанії.

79,7% опитаних вказали, що врахування результатів ЗНО під час вступної кампанії до вищого навчального закладу повністю виключило або значно зменшило корупцію.

Серед найефективніших способів донесення інформації про ВНЗ абітурієнти виокремили так наступні: 1. Веб сайти ВНЗ – 76,7%, 2. Інформаційні стенди ВНЗ – 56,5% та 3. ТБ – 46,1%.