весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/6/kirovogradski_viiskovosluzhbovci.htm
Кіровоградські військовослужбовці навчаються аграрному менеджменту. Понад 8 років НАТО допомагає Україні у реалізації програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. Кіровоград цього року з поміж інших п'яти областей теж увійшов до цього проекту. Вперше у межах партнерства «Україна- НАТО» кіровоградські військовослужбовці за кошти Альянсу проходили перепідготовку саме з аграрного менеджменту, - повідомляє канал "Кіровоград".

20 офіцерів , на яких цього року чекає скорочення через військову реформу та ті, хто уже з цієї ж причини вийшов у запас три місяці на базі Національного технічного університету освоювали ази агрономічної науки, менеджменту та ринкової економіки. Ініціатором таких курсів у Кіровограді стала обласна державна адміністрація спільно з об»єднаним військовим комісаріатом.

Сучасна економічна теорія та практичні уроки у сільгосппідприємствах області дали стартову базу економічних та аграрних знань учорашнім військовим, знайти свою нішу в АПК уже справа їх сили волі, характеру і, звичайно, її величності Фортуни.

Сьогодні керівник проекту «Україна-НАТО» Крістофер Штаудт вручив випускникам курсів свідоцтва про підвищення кваліфікації і нагадав, що при офісі проекту «Україна-НАТО» у Києві діє інформаційний та консультаційний пункт соціальної адаптації учорашніх військовиків у цивільному секторі, і що керівництво проекту сподівається продовжувати партнерські угоди з нашим регіоном.

Крістофер Штаундт подякував колективу університету за співпрацю і додав, що за їх статистикою 70% випускників таких курсів в Україні знаходять собі роботу як за здобутим фахом так і при його сприянні.

Заступник директора обласного центру зайнятості Ольга Герасименко теж обнадіяла випускників: сьогодні у базі центру є понад 1000 актуальних вакансій , пов'язаних саме з агропромисловим сектором.

У військових є ще один цікавий проект, що стосується перепідготовки військових льотчиків на роботу у цивільній авіації . Представник Альянсу запевнив, що готовий розглянути пропозицію , але старт нового проекту залежатиме у значній мірі і від нашої готовності до такого партнерства.