весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/5/znov_suha_trava_palaye_na_kirovogradshini.htm
Знов суха трава палає на Кіровоградщині. Протягом вчорашньої доби, 4 серпня, через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб виникло 2 пожежі сухої трави на відкритій території, а саме: Петрівський район, с. Зелене – 150 кв.м та у с. Федорівка цього ж району на площі 280 кв.м. З цієї ж причини загорялося сміття у м. Кіровограді на вулицях Рівненській та Хабаровській. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 4 по 5 серпня 2009 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

04.08.09. Олександрійський район, смт Нова Прага: виявлено один артилерійський снаряд часів ВВВ. Цього ж дня ще один артилерійський снаряд виявлено у с. В.Байраки Кіровоградського району. Знайдені боєприпаси будуть знешкоджені групою піротехнічних робіт АРЗСП ГУМНС в області 5 серпня 2009 р.

04.08.09 м. Кіровоград, вул. К. Маркса: місцевими рятувальниками надано допомогу жительці міста по відкриванню дверей її квартири.