весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/5/_hristijanidemokrati_napoljagatimut.htm
Християни-демократи наполягатимуть на обмеженні продажу алкоголю! Християни-демократи надзвичайно стурбовані станом розповсюдження алкоголізму серед усіх верст населення – особливо, молоді. Про це сайту «весь Кіровоград» заявив голова обласної організації Християнсько-демократичної Геннадій Заболотний.

На його думку, для стабілізації ситуації та боротьби із таким ганебним явищем, як алкоголізм, суспільство повинне підтримати кілька ініціатив, зокрема, введення єдиного режиму маркування та продажу для всієї продукції, яка містить алкоголь – у тому числі пива та слабоалкогольних напоїв.

Також, переконаний Геннадій Заболотний, продавати алкогольні напої варто лише у визначений час та суто у стаціонарних торгових точках. У разі продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам – впровадити суттєвий штраф та позбавляти ліцензії на продаж алкогольних напоїв даних суб'єктів господарювання.

«Як член виконавчого комітету, я буду наполягати, щоб у подальшому в цих палатках, яких повно по місту, і які називаються «пунктами продажу прохолоджувальних напоїв», міська влада не дозволяла продавати алкогольні напої», - заявляє Геннадій Заболотний. За його словами, ті двісті гривень єдиного податку та копійки сплати за землю, які роблять підприємці, не варті сліз матерів та горя батьків. Крім того, Геннадій Вадимович звертається до мас-медіа з тим, щоб разом формувати негативний образ споживача алкоголю у Кіровограді.