весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/4/pensiinii_fond_zmenshen_rozmiriv.htm
Пенсійний фонд: зменшень розмірів пенсій не відбулося! Про роботу Пенсійного фонду України в області у першому півріччі 2009 року журналістам розповіли заступники начальника головного управління Пенсійного фонду в області Олена Пархоменко та Олена Романченко, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

За словами заступника начальника управління – начальника відділу надходження доходів Олени Пархоменко у поточному році до пенсійного фонду в області вже надійшло більше 1,6 млн. гривень (109,5 % планових показників). Забезпечено сплату страхових внесків в обсязі 98,8 % від запланованого. Протягом І півріччя було погашено борги на суму 2,4 млн. грн.

Гостро стоїть питання погашення заборгованості підприємств перед Пенсійним фондом. За вимогами Фонду та судовими рішеннями примусово стягнуто 5,2 млн. грн. Найбільші суми боргу зафіксовано у м. Кіровограді, м. Світловодську, м. Олександрії, Новомиргородському, Петрівському та Новоукраїнському районах.

Не мають боргу по страхових внесках до Пенсійного фонду комунальні підприємства у місті Знам'янці, Бобринецькому, Вільшанському, Голованівському, Добровеличківському, Знам'янському, Новоархангельському, Олександрійському, Онуфріївському та Світловодському районах.

Заступник начальника головного управління – начальник управління пенсійного забезпечення Олена Романченко повідомила, що у 2009 році Пенсійний фонд зберіг ті соціальні напрацювання, які були у минулому році: мінімальна пенсійна виплата залишилася на рівні 544 грн. Зменшень розмірів пенсій не відбулося, здійснено кілька масових перерахунків пенсій у бік збільшення виплат. Станом на 1 липня цього року середній розмір пенсійних виплат в області складає 841,50 грн.
Фінансування пенсій за 7 місяців поточного року забезпечено вчасно і в повному обсязі. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати становив 1 млрд. 932 млн. грн. 31 липня розпочалося фінансування виплат пенсій за серпень 2009 року.

Протягом І півріччя 2009 року в області призначено понад 8 тис. нових пенсій, перераховано за додатково наданими документами - понад 15,6 тис. пенсій, встановлено 468 пенсій за особливі заслуги.