весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/4/minuloyi_pjatnici_lyudi_otrimali_kvartiri.htm
Минулої п'ятниці люди отримали квартири у новобудовах Олександрівки! Якби ця подія сталася років двадцять тому, нічого неординарного у ній не було б. А за нинішніх економічних реалій – це дійсно подія. Йдеться про вручення ордерів та ключів від квартир у новобудовах Олександрівки, яке відбулося минулої п'ятниці.

Щасливими власниками безкоштовних нових осель стали понад двадцять працівників Олександрівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів уп-равління «Черкаситрансгаз».

- Всього на квартирному обліку до сьогодні перебувало 27 наших працівників, мешканців Олександрівки, - каже начальник лінійного управління магістральних газопроводів Василь Юрчук. - Для більшості з них квартирне питання вже вирішено. Лише холостякам доведеться ще почекати.

Та, хочеться сподіватися, недовго, адже крига, як кажуть, скресла і, незважаючи на складну економічну ситуацію, Укртрансгаз почав здавати житло для своїх працівників.

- Сьогоднішня подія, - доповнює мого співрозмовника голова ради профспілок Укртрансгазу Богдан Бабій, - дійсно, перша ластівка у виконанні великої соціальної програми дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України», якою ми є. Незабаром ще майже сто сімей нашої компанії у Барі Вінницької та у Богуславі Київської областей отримають безкоштовне житло. Звичайно, ми теж переживаємо економічні труднощі – за останні півроку обсяги виробництва знизилися вдвічі, а відтак і наші прибутки. Проте вирішення питань соціального захисту наших працівників, поліпшення їхніх житлових і побутових умов ставляться за важливістю на такий же щабель, як і виробничих.

- Важко навіть передати радість, яку відчуваю сьогодні, - каже Наталія Голинська, - майже дванадцять років чекала власного кутка, і нарешті мрія здійснилася – маю трикімнатну квартиру.

Радісним цей день видався і для багатодітної родини Доренків, а також Нечипоренків, Фундовних, Тарабан, багатьох інших, які не один рік працюють в Олександрівському ЛВУ магістральних газопроводів. На церемонію передачі ключів від квартир олександрівцям прибули також директор ДК «Укртрансгаз» Костянтин Єфименко, директор УМГ «Черкаситрансгаз» Анатолій Мандра. Вони щиро подякували газівникам за їхню невтомну працю і побажали, щоб у квартирах, які вони щойно отримали, оселилися добро і щастя.

Володимир БАБИЧ, "Народне слово"