весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/31/ogolosheno_konkurs_na_krashogo_studentapravnika.htm
Оголошено конкурс на кращого студента-правника 2009 року! Як інформує прес-служба ВСР, 25 (28) вересня 2009 року в приміщенні Міністерства юстиції України пройде фінальна частина Всеукраїнського конкурсу «Юрист року-2009» в номінації «Студент правник».

Конкурс проводить Союз юристів України за підтримки: МБФ »Фундація юридичних клінік України», Асоціації юридичних клінік України, ГО »ВАРТА», адвокатської контори »Василик & Євстігнєєв» та Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Лауреатами Конкурсу за відповідними номінаціями стають юристи, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками року та відповідають вимогам професійної і ділової етики.

У Конкурсі беруть участь юристи, які висунуті як державними органами і установами, так і громадськими та іншими недержавними організаціями.

Всеукраїнська студентська рада наголошує на необхідності розвитку мережі правозахисних організацій, спрямованих саме на студентів. На думку Артура Булгакова, члена Секретаріату з юридичних питань, такий конкурс є чудовою можливістю об'єднати талановитих студентів-правників з усіх регіонів нашої держави навколо питань захисту студентів. «Такий захід проводиться вперше в Україні. Я вважаю, що він зможе розкрити потенціал наших молодих юристів, які в майбутньому будуватимуть правову державу», - зазначає Артур Булгаков.

Для того, щоб стати учасником конкурсу потрібно заповнити анкету ( http://www.jurist-roku.org/anketa ) та надіслати на jurist.roku@gmail.com

Остання дата подачі анкети до 10 вересня 2009 року

У разі виникнення додаткових питань: голова організаційного комітету номінації Студент юрист року - 2009 Сидоренко Вадим + 38 (093) 875 52 15