весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/31/napadayuchi_na_viktora_kuharenka.htm
Нападаючи на Віктора Кухаренка, злочинці цілилися у сонну артерію! Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», днями у Кіровограді стався жахливий у своїй жорсткості випадок – троє невідомих молодиків рано вранці здійснили напад на заступника міського голови Віктора Кухаренка.

Це сталося у п'ятницю 28-го серпня, вранці – за п'ять хвилин до восьмої. Троє невідомих скоїли напад на заступника Кіровоградського міського голови – директора Департаменту житлово-комунального господарства Віктора Івановича Кухаренка. Віктор Іванович також є головою фракції Партії Регіонів у Кіровоградській міській раді.

Як повідомив сайту «весь Кіровоград» сам постраждалий, напад було скоєно у під'їзді його ж будинку. Один із нападаючих наніс удар ззаду важким предметом по голові Віктора Кухаренка, а ще один почав наносити удари руками й ногами по тулубу. Третій із нападаючих заблокував водія, який прибіг на крики потерпілого. Зважаючи на те, що облич молодики не ховали, очевидно, що метою їхнього нападу був замах позбавлення Віктора Кухаренка життя. Про це свідчить і те, що розріз, що утворився внаслідок удару, знаходився неподалік від сонної артерії.

Наразі Віктор Кухаренко знаходиться у лікарні із травмою головного мозку та іншими ушкодженнями. Йому було накладено біля десятка швів. Постраждалий написав відповідну заяву у міліцію, яка наразі проводить слідчі дії з цього приводу. Незабаром на сайті «весь Кіровоград» з'явиться інтерв'ю Віктора Івановича, яке люб'язно погодилась передати газета «Ведомости Плюс»

Нагадаємо, що Віктор Іванович Кухаренко був одним із головних фігурантів конфлікту, що нещодавно стався у Кіровоградській міській організації Партії Регіонів. Він, разом із групою депутатів міської ради, на партійній конференції ПР вийшли із партії. Також на сесії Кіровоградської міської ради згадані депутати ініціювали звільнення із посади заступника Кіровоградського міського голови з гуманітарних питань Вадима Волканова. Після цього міська організація Партії Регіонів прийняла рішення про виведення зі складу депутатського корпусу Кіровоградської міської ради сімох з десяти депутатів – членів фракції Партії Регіонів, у тому числі і Віктора Кухаренка. Доки це рішення реалізовано не було, і всі згадані депутати залишаються в складі міськради.

Наразі на адресу сайту надійшло кілька заяв з приводу того, що сталося. Друкуємо їх у порядку надходження