весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/31/analiz_efektivnosti_kirovogradskih.htm
Аналіз ефективності Кіровоградських бюджетних програм 2009 року! Сплачуючи податки, ми доручаємо органам влади: від місцевої до центральної, використати їх з користю для громади, для суспільства. Чи так це відбувається на справді?

В умовах обмеженості ресурсів дуже важливо, щоб вони витрачались ефективно. В нашому місті процес формування та прийняття бюджету, бюджетних програм – відбувається за зачиненими дверима, громада не має жодної реальної можливості вплинути на процес розподілу коштів громади.

Саме тому Громадська організація «Територія Успіху», ініціює проведення 2 вересня 2009р. о 10.00 прес-конференції на тему «Аналіз ефективності Кіровоградських бюджетних програм-2009р».

Під час прес-конференції організатори оприлюднять зміст відкритого листа до Кіровоградського міського голови Пузакова В.Т., з метою забезпечення участі громадян у прийняті бюджету та програм на наступний рік.

Захід відбудеться за адресою м. Кіровоград, вул. Островського 2, Прес-клуб Реформ. Контактна особа: Дуднік Інга В'ячеславівна, тел.. +38(0522)27-09-63