весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/3/viiskovi_zaborguvali_za_komunalni.htm
Військові заборгували за комунальні послуги більше 2 мільйонів! Нині українська армія переживає нелегкі часи. Обмежене фінансування, невисокий рівень заробітних плат, перехід на контрактну основу – це далеко не весь перелік проблем військовослужбовців. Однією із головних і досі залишається житлова. І хоч військові не звикли скаржитися на життя, підтримки з боку влади все ж таки потребують, - повідомляє канал "Кіровоград".

Аби з перших вуст дізнатися про найбільші та найсерйозніші проблеми військовослужбовців Кіровоградського гарнізону перший заступник голови облдержадміністрації запросила керівний склад до облдержадміністрації. Світлана Негода відразу зауважила, що вирішити всі проблеми військовиків владі не під силу – для цього й існує Міністерство оборони, але багато в чому допомогти і посприяти таки може. Особливо, якщо це будуть спільні зусилля.

Небагатослівні військові назвали декілька проблем, з якими самотужки впоратися не можуть. Розпочали з розрахунків за енергоносії. Кредиторська заборгованість за комунальні послуги за цей рік вже перевалила за два мільйони. Військовики просять владу посприяти у домовленості з постачаючими підприємствами аби ті не відключали ні газ, ні воду, ні світло.

Проблемою номер один залишається і квартирне питання. На сьогоднішній день у Кіровоградському гарнізоні у черзі на отримання житла перебувають 483 військовослужбовці. Турбує керівний склад і доля єдиного в гарнізоні гуртожитку для чоловіків – військових. Аби і далі користуватися його приміщенням треба продовжити термін оренди. Тимчасово призупинилося і вирішення питання прийому-передачі фондів військового містечка Кіровоград-25 до комунальної власності селища Лісове Олександрівського району. Для вирішення більшості цих проблем необхідно писати листи на ім»я Прем»єр-Міністра аби вище керівництво вплинуло на Міністерство оборони. Проблеми ж менш глобальні будуть вирішені спільно з обласною владою – пообіцяла Світлана Негода.