весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/3/shob_kupiti_cukor_kirovogradci_zaimayut.htm
Щоб купити цукор, кіровоградці займають чергу зранку! З метою стабілізації цін на цукор Уряд України здійснює інтервенцію цього продукту на ринок і нашої області. Дві тисячі тон «солодкого піску» вже направлено з фондів Аграрного резерву на задоволення потреб мешканців Кіровоградщини, - повідомляє канал "Кіровоград".

Аби перевірити додержання правил його реалізації за соціальними цінами, у магазини виїхала робоча група, яка складалась з представників Держінспекції з контролю за цінами в області, облуправління у справах захисту прав споживачів, Кіровоградського державного центру стандартизації і метрології, УМВС в області.

В обласному центрі соціальний цукор реалізовує мережа магазинів «Формула смаку». Вже зранку люди займають черги за «солодким піском», аби встигнути його придбати. Людей багато - це переважно пенсіонери. У магазині навпроти міської податкової сьогоднішня «битва за цукор» розпочалась опів на одинадцяту. Хоча чергу деякі люди займали ще з восьмої ранку…

Великі черги створюють проблеми як для їх учасників, так і для продавців у магазинах. Останні кажуть, що вимушені розділяти людей, аби уникати конфліктів між звичайними покупцями і «цукровими».В деяких магазинах цих негараздів вдалося уникнути.

На глибоке переконання начальника Держінспекції з контролю за цінами в області Ігоря Фурманова, черги створюються тому, що налякані зростанням ціни на цукор люди, створюють ажіотаж у місцях продажу, мабуть не знаючи про те, що соціальний цукор продаватимуть аж до кінця цього року

Ціни цей продукт у кіровоградських супермаркетах вражають. Більше шести гривень за кілограм – ціна солодкого піску. Частіше цінники показують сім з лишнім гривень, а іноді і більше. «Прописаний» такий цукор переважно у Київській та Дніпропетровській областях.