весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/vigrai_podorozh_na_chempionat_svitu.htm
Виграй подорож на Чемпіонат світу з футболу FIFA-2010! За перший місяць продажів нового ощадного карткового продукту «Ліга успіху» банк «Хрещатик» залучив понад 14 млн грн на 1130 карткових рахунків. Новий фінансовий інструмент, що відмінно поєднує в собі розрахункову і накопичувальну функції, користується особливою популярністю серед клієнтів та свідчить про високу довіру українців до «Хрещатику».

Окрім того клієнти, що в рамках цього карткового продукту стали власниками картки Visa будь-якого класу, мають можливість стати учасниками акції «Із карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010» та виграти головний приз – подорож на двох на фінальний матч Чемпіонату у Південній Африці або один з трьох призів другого рівня – LCD-телевізори Sony.

Для цього лише потрібно в період з 1 вересня по 31 жовтня розрахуватися карткою Visa за товари або послуги в торговельно-сервісній мережі на суму не менш ніж 100 грн. Чим більше операцій, що відповідають умовам акції, здійснить власник картки Visa, тим більше у нього шансів виграти один з призів.


Зауважимо! Банк «Хрещатик» – член Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, успішно сплатив відшкодування вкладникам ліквідованого банку «Причорномор'я», є одним з 20 найбільш надійних банків України за рейтингом газети «Дело» та одним з 15 найбільш безпечних банків для вкладення грошей за даними національної рейтингової агенції «Кредит-Рейтинг». Має підтвердження рейтингів стабільності міжнародних рейтингових агенцій Moody's і Fitсh.