весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/u_kirovogradi_vidbudetsja_chergova.htm
У Кіровограді відбудеться чергова виставка собак! International Kennel Union, Kennel Club Ukrainian та Кіровоградський обласний клуб "Еліта Кінологія" запрошуємо власників собак разом зі своїми вихованцями прийняти участь в міжнародній сертифікатній виставці собак усіх порід САС-UА "Кубок Княжого Двору".

Експертизу проводять арбітри Міжнародної та національної категорії. На виставці присуджується титул САС-UА "Кандидат в Чемпіони України" (за умови реєстрації в каталозі).

Виставка відбудеться 6 вересня 2009 року (неділя)
Адреса: м. Кировоград, Іподром, вул. 40 років перемоги № 207 (Масляниківка). Початок о 10:00 (початок: реєстрації о 8.00, роботи рингів об 11.00)

В програмі виставки:

1. Показові виступи кінного театру "Княжий двір";
2. Виступ спортсменів — кінологів;
3. Парад та нагородження чемпіонів та кращих представників порід за 2009
рік;
4. Екстер'єрні ринги;
5. «Best in Show» - нагородження переможців;
6. Конкурс "Юний хендлер", "Дитина та собака";
7. Конкурс "Гламур дог" (одяг, макіяж, візаж);
8. Катання на конях та поні;
9. Відмінний буфет та гостинність.

При собі мати: родовід собаки або картку цуценяти, (у класі юніорів та старших собак при реєструванні обов'язково наявність родоводу), ветеринарний паспорт з відміткою про щеплення проти сказу (для учасників виставки з інших міст — форма № 1 державної ветеринарної клініки). Для реєстрації собак в робочий клас необхідно надати дипломи по дресируванню, в клас переможців та чемпіонів — документи, які підтверджують титули.

Попередня реєстрація проводиться до 2 вересня 2009 року за адресою: м. Кіровоград, вул. 40 років Перемоги № 207, іподром. Для собак - членів клубу "Еліта - кінологія" участь у виставці дорівнює до племінного огляду. Собаки які не прийняли участь у виставці до племінного розведення на 2010 рік допущені не будуть.