весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/skoro_u_kirovogradi_vidnovljat_mistok.htm
Скоро у Кіровограді відновлять місток між Лелеківкою та Старою Балашівкою. У Кіровограді спостерігається цікаве явище – викрадений метал проходить через пункти прийому брухту і повертається на те місце, звідки його поцупили. Незвичайний, але вкрай необхідний подарунок мешканцям і, головне, школярам мікрорайонів Лелеківка та Стара Балашівка зробила Кіровоградська металева компанія. Із зданого їм металу вони власними силами відновлюють місток через Інгул, яким щодня користуються сотні людей – повідомляє КОДТРК .

Місток через Інгул, між Лелеківкою та Старою Балашівкою в обласному центрі - фактично єдине сполучення між цими мікрорайонами. Коли його збудували вже ніхто й не пам'ятає, а от те, що жодного разу не ремонтували видно і неозброєним оком. Цього ж року над ним ще й гарненько «попрацювали» мисливці за дармовим металом. Поцупили не лише поручні та перекриття, а й опори. Як наслідок - частина мостика стала плавучою.

Ходити по такому скаліченому містку ставало небезпечно не лише для здоров»я, а й для життя. Втім, особливого вибору у місцевих мешканців немає і, незважаючи на ризик, вони щодня долали цю «дорогу життя». Непокоїтись почали ближче до першого вересня, адже розпочнеться навчальний рік і десяткам дітей потрібно якось переправлятись на інший берег до 15-ої школи. Міська влада проблему визнала, але вирішити не обіцяла – коштів у бюджеті на це немає. Втім, шукати вихід передоручили спеціалізованій інспекції. І її начальнику – це вдалось. Як виявилось, ті хто метал скуповує, не проти ним же поділитись на благо міста.

Зараз, два робітника компанії – працюють з ранку до вечора. Говорять, зварювальних робіт ще на два – три дні, потім пофарбувати і місток буде, як новенький. Тож 1-го вересня йти до школи буде не тільки безпечно, але й приємно.