весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/obrano_naivrodlivishu_divchinu_planeti.htm
Обрано найвродливішу дівчину планети!!! У ніч із суботи на неділю, 23 серпня, на Багамських островах пройшов конкурс краси «Міс Всесвіт-2009», у якому брали участь представниці 85 країн, пише сайт "Новинар"

Виграла змагання найвродливіших дівчат планети 18-річна венесуелка Стефанія Фернандес. Вона отримала корону переможниці з рук своєї співвітчизниці Даяни Мендози, яка перемогла у цьому конкурсі минулого року.

Венесуелки перемагають у «Міс Всесвіт» вже вшосте і лише на один крок відстають від представниць США, на рахунку яких 7 таких перемог.

Примітно, що до п'ятірки найкращих потрапили три представниці Південної Америки. Українська красуня Крістіна Коц-Готліб не ввійшла навіть у 15 найкращих, куди не потрапила і жодна інша представниця країн СНД. За перемогу в конкурсі Стефанія Фернандес отримала дві корони – з діамантів і перлів, а також дворічну стипендію на навчання у Нью-Йоркській кіноакадемії. Крім того, протягом року їй виплачуватимуть зарплату й оплачуватимуть всі витрати, пов'язані з виконанням гуманітарної місії переможниці конкурсу. Як проходив фінал конкурсу «Міс Всесвіт», дивіться у новій фотогалереї «Новинаря»