весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/gurt_tik_shukav_u_kirovogradi_narechenih.htm
Гурт «ТІК» шукав у Кіровограді наречених! Починаючи з 19 по 30 серпня у двадцяти містах України відбувається щорічний всеукраїнський музичний фест DJUICE MUSIC DRIVE 2009. Хедлайнерами концертів у регіонах України виступають популярні вітчизняні виконавці – групи «ТНМК» і «ТІК».

На одну сцену з зірками виходять переможці конкурсу музичних талантів DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют: Dоріан Грей, F*Lovers, Fragile, Joker Beat, Outstars, Poster, WashingTones, Абразия, В.О.Д.А, Гапочка, ДМЦ (Дороги Меняют Цвет), Мы100, Рольова Модель, Франик, Эффект Бабочки, Янсен Кукансен. Підсумком конкурсу DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют і фестивального туру стане фінальний open-air концерт DMD 2009. Він відбудеться 5 вересня на Контрактовій площі в Києві за участю груп «ТІК», «ТНМК», «dруга ріка» та 5 фіналістів DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют.

У Кіровограді у рамках цього музичного фесту виступила група «ТІК». Під час концерту у Кіровограді соліст гурту «ТІК» Віктор Бронюк також зауважив, що один з його музикантів ще не одружений, тож кіровоградки мають шанс підкорити серце митця.

Інтерв'ю з солістом гурту «ТІК» читайте на сайті «весь Кіровоград»

Фото дивіться на сайті «весь Кіровоград»