весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/28/24_milioni_zaborguvali_svoyim_pracivnikam.htm
24 мільйони заборгували своїм працівникам роботодавці Олександрії! Вчора під керівництвом першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Негоди відбулося чергове засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Про ситуацію із заборгованістю на «своїх» підприємствах на засіданні комісії доповідали заступники голів Долинської, Світловодської, Олександрійської райдержадміністрацій, міських голів Світловодська та Олександрії, безпосередньо представники цих підприємств.

Найбільше заборгували перед своїми працівниками роботодавці Олександрії – близько 24 млн. грн. Крім уже звичних боргів вугільних підприємств, продовжують нарощувати суми невиплаченої зарплати ТОВ «Лізава» та приватне мале підприємство «Строймонтаж».

Позитивні зрушення відбулися на КП «Олександрія-водоканал»: протягом липня тут виплачено майже половину суми боргу.
Що стосується обласного центру, то протягом липня Кіровоград зменшив загальну суму боргу більше ніж на півмільйона гривень і на початок серпня вона складає 9 млн. 341 тис. грн. У числі боржників – обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград», обласне комунальне підприємство «Бібліотечний колектор», ДКП «Кіровоградська аварійно-диспетчерська служба» та ін.

Під час засідання обласної комісії було проаналізовано також ситуацію на підприємствах-боржниках Світловодського (ТОВ «Модус»), Олександрійського (ДП «Олександрійський кінний завод № 174») та Долинського (ВАТ «Автотранспортне підприємство 13541») районів.

За підсумками засідання перший заступник голови облдержадміністрації Світлана Негода доручила відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації проконтролювати графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках області.