весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/27/na_kirovogradshini_viznachili_krashe.htm
На Кіровоградщині визначили "Краще спортивне село"! У селі Головківці Олександрійського району до Дня Незалежності України відбулися обласні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини - 2009» - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА

Змагання "Краще спортивне село Кіровоградщини" вперше відбулося у 2000 році за ініціативи обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України і з того часу незмінно проводиться у одному із сіл області до Дня Незалежності України. На цьогорічні змагання прибуло 19 сільських команд із кожного району області. І невипадково місцем проведення спортивних ігор було обрано село Головківку, у якій за оцінками фахівців безперечно створено однин із найкращих не лише в області, а й на України спортивних комплексів. Навіть солідні футбольні клуби можуть позаздрити головківським футболістам за чудову футбольну арену, споруджену у 2008 році.

Сільські спортсмени змагалися у таких видах спорту як мініфутбол, волейбол, перетягування канату, армспорт, шашки.

Переможцем змагання "Краще спортивне село Кіровоградщини-2009" стала команда із села Розумівки Олександрівського району, друге місце зайняла команда із Головківки Олександрійського району, а третє – Суботців Знам'янського району.