весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/27/molod_kirovogradshini_zustrila_den.htm
Молодь Кіровоградщини зустріла День Незалежності на Хортицi! Днями у Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція представників молодіжного крила громадянської організації «Народна самооборона», які на минулих вихідних організували у Кіровограді екологічну акцію, а також відвідали острів Хортицю, де зустріли День Незалежності, пише Інтернет-видання "весь Кіровоград"

Очільник кіровоградського молодіжного крила НС Роман Попов розповів журналістам про плани організації, а також про перші досягнення – зокрема, проведення екологічно-мистецької акції на Солдатських ставках, а також участь у всеукраїнській акції «День Незалежності на Хортиці».

«У п'ятницю, 21 серпня у районі Солдатських ставків ми провели прибирання, а також зорганізували концерт, конкурси та молодіжну дискотеку», - говорить Роман Попов. За його словами, участь у заході взяло чимало кіровоградців – всі провели час весело та корисно. Молодь неформально спілкувалася, і, як додав заступник голови молодіжного крила НС Віталій Речиць із задоволенням слухала виступ кіровоградського фольк-рок гурту «Культ».

На думку учасників прес-конференції, корисні соціально значущі акції роблять наше місто і життя у ньому кращим та цікавішим. «Ми запрошуємо інші молодіжні та громадські організації долучатися до прибирання на околицях Кіровограда», - говорить Роман Попов. Він переконаний, що тільки спільна праця, поєднання корисного та цікавого, консолідують місто і його мешканців.

Втім, важливе і спілкування мешканців Кіровограда – особливо молоді, – із однолітками по всій країні. Для цього, зокрема, на острові Хортиця на День Незалежності відбулася всеукраїнська акція, до якої долучилися і кіровоградці. Наша делегація складалася із півсотні дівчат та хлопців, а всього на Хортицю приїхало понад тисячу молодих людей. Вони мешкали у наметовому містечку та приймали участь у різних акція на древньому козацькому острові. Відвідали музей та козацький театр, палили ватру, слухали пісні і самі виступали. До речі, гурт «Культ» гідно представив Кіровоградщину на святі. А по дорозі на Хортицю молодь завітала до жіночого Святобогоявленського монастиря, де їх гостинно приймали та організували цікаву екскурсію.