весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/26/upc_kiyivskogo_patriarhatu_u_kirovogradi.htm
УПЦ Київського патріархату: у Кіровограді мало духовно багатих людей! У Кіровограді мало насправді духовно багатих людей. Про це заявив в інтерв'ю єпископ Української Православної Церкви Київського Патріархату на Кіровоградщині Марк.

«У нас в Кіровограді, мені здається, є ще одна проблема: тут мешкає чимало багатих людей, але духовно багатих - дуже мало. Наші багатії ще не доросли до меценатства», – сказав, зокрема, владика Марк. За його словами, сьогодні всі проблеми списуються на кризу.

«Не скажу, чи допомагають вони Російській Церкві, - не знаю цього. Але ж тут живуть люди, нагороджені Святійшими орденами. Але якоїсь дії з їхнього боку я не бачу: і до мене, і після того, як я прийшов сюди. Чи то немає бажання, чи то можливостей, тим більше, що зараз усі всі складнощі списують на кризу», – сказав владика, пише Відеон-ньюс з посиланням на Кіровоград.proUA

ДОВІДКА: На початку лютого 2009 року Кіровоградщина отримала нового єпископа Української Православної Церкви Київського Патріархату. На зміну владиці Серафиму прийшов Марк.