весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/26/pjanii_kirovogradec_namagavsja_ponivichiti.htm
П'яний кіровоградець намагався понівичити монумент загиблим правоохоронцям. Співробітниками відділу громадської безпеки УМВС в Кіровоградській області області та Кіровського районного відділу міліції встановлено особу чоловіка, який 23 липня намагався понівечити пам'ятний знак в одному із центральних скверів в місті Кіровограді. На гранітних стелах монументу загиблим правоохоронцям він зробив написи білою фарбою, а також спалив вінки, покладені біля його підніжжя – повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Зловмисником виявився 23-річний кіровоградець – технічний працівник однієї з державних установ. Тієї ночі, знаходячись у тверезому стані та цілком усвідомлюючи свої дії, він наважився на ганебний та безсоромний вчинок, а саме - намагався осквернити місце, перед яким вклоняються світлій пам'яті загиблих колег працівники міліції та їх осиротілі рідні й близькі люди.

До того ж, це вже не перший подібний випадок в невеликій біографії молодика. На його сумлінні також понівечений пам'ятник в Новомиргородському районі. Там зловмиснику вдалося завдати більш значної шкоди. Він не лише збив написи на обеліску, а й пошкодив монумент.

За даним фактом складено відповідні матеріали, які направлено на розгляд до суду. Чоловіку загрожує адмінарешт, або ж доведеться сплатити значну суму штрафу.