весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/26/molod_kirovogradshini_zustrila_den.htm
Молодь Кіровоградщини зустріла День Незалежності на Хортицi! СЬОГОДНІ, у середу, 26 серпня об 11.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ (адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 20) відбудеться прес-конференція представників молодіжного крила громадянської організації «Народна самооборона», які на минулих вихідних організували у Кіровограді екологічну акцію, а також відвідали острів Хортицю, де зустріли День Незалежності.

Очільник кіровоградського молодіжного крила НС Роман Попов розповість журналістам про плани організації, а також про перші досягнення – зокрема, проведення екологічно-мистецької акції на Солдатських ставках, а також участь у всеукраїнській акції «День Незалежності на Хортиці».

«У п'ятницю, 21 серпня у районі Солдатських ставків ми провели прибирання, а також зорганізували концерт, конкурси та молодіжну дискотеку», - говорить Роман Попов. Його заступник, Віталій Речіць додає, що участь у концерті взяв кіровоградський фольк-рок гурт «Культ», а до прибирання долучилося чимало молоді.
На думку учасників прес-конференції, корисні соціально значущі акції роблять наше місто і життя у ньому кращим та цікавішим. «Ми запрошуємо інші молодіжні та громадські організації долучатися до прибирання на околицях Кіровограда», - говорить Роман Попов. Він переконаний, що тільки спільна праця, поєднання корисного та цікавого, консолідують місто і його мешканців.

Втім, важливе і спілкування мешканців Кіровограда – особливо молоді – із однолітками по всій країні. Для цього, зокрема, на острові Хортиця на День Незалежності відбулася всеукраїнська акція, до якої долучилися і кіровоградці. Вони мешкали у наметовому містечку та приймали участь у всіх акція на древньому козацькому острові. Детальніше про це – під час прес-конференції!