весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/26/gurt_tik_zavtra_zavitaye_do_kirovogradu.htm
Гурт «ТІК» завтра завітає до Кіровограду! Як стало відомо кореспондентам Інтернет-видання «весь Кіровоград» , завтра, 27 серпня, о 19:00 на центральній площі Кіровограда (площа Кірова) відбудеться всеукраїнський музичний фест DJUICE MUSIC DRIVE 2009.

Хедлайнерами концертів у регіонах України виступають популярні вітчизняні виконавці – групи «ТНМК» і «ТІК». На одну сцену з зірками вийдуть переможці конкурсу музичних талантів DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют!

DJUICE MUSIC DRIVE стартує одночасно на заході і сході України. Концертний тур зарядить драйвом молодь у 20 містах. У кожному місті разом із хедлайнерами фестивалю на сцену вийдуть по п'ять команд-фіналістів конкурсу DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют.

Саме ці гурти, отримавши найбільшу підтримку фанатів Музичного порталу DJUICE і високі оцінки журі на прослухуванні в Києві, стали претендентами на контракт із Sony Music Entertainment (Росія).

Ось їхні імена – Dоріан Грей, F*Lovers, Fragile, Joker Beat, Outstars, Poster, WashingTones, Абразия, В.О.Д.А, Гапочка, ДМЦ (Дороги Меняют Цвет), Мы100, Рольова Модель, Франик, Эффект Бабочки, Янсен Кукансен.

Цього року хедлайнером центрального напряму виступить драйвовий гурт «ТІК» , який візьме участь у концертах DJUICE MUSIC DRIVE 2009 у Кіровограді , Нікополі, Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Новій Каховці, Миколаєві, Черкасах, Кременчуці та Полтаві.

А хедлайнером концертів DJUICE MUSIC DRIVE в Ужгороді, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Білій Церкві, Чернігові, Житомирі, Луцьку і Рівному стануть хіпхопери «ТНМК».

Територія активностей DJUICE відкривається о 13:00 на центральній площі кожного міста туру

Лідер молодіжного сегменту DJUICE Неля Усс:
«Фестиваль DJUICE MUSIC DRIVE 2009 – масштабна подія, яка вже декілька років об'єднує якісну трендову музику. На одній сцені виступлять як вже відомі групи «ТІК» і «ТНМК», так і молоді талановиті музиканти, яких вибирали самі діджусівці. DJUICE підтримує молодих виконавців та легальну цифрову музику, розвиваючи музичну індустрію України».

Підсумком конкурсу DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют і фестивального туру стане фінальний open-air концерт DMD 2009. Він відбудеться 5 вересня на Контрактовій площі в Києві за участю груп «ТІК», «ТНМК», «dруга ріка» та 5 фіналістів DJUICE MUSIC DRIVE 2009 Дебют.

Детальну інформацію про фестиваль DJUCE MUSIC DRIVE 2009 можна знайти на www.djuice.com.ua і wap.djuice.com.ua.