весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/podatkova_popovnila_byudzhet_maizhe.htm
Податкова поповнила бюджет майже на три мільйони! За сім місяців нинішнього року закінчено провадження та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 29 злочинах, викритих співробітниками податкової міліції Кіровоградської області. До речі, з усіх справ, направлених до суду - 5 злочинів, кримінальні справи по яких були порушені за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України - за ухилення від сплати до бюджету податків та платежів в особливо великих розмірах. Встановлена сума збитків по кримінальних справах, направлених до суду – 2 мільйони 711 тисяч гривень. Вказана сума повністю відшкодована до бюджету, - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Станом на 01.08.09 знаходяться на розгляді у судах кримінальні справи по 83 злочинах, викритих податковою міліцією області, з яких 63 - тяжких та особливо тяжких та 12 - за ухилення від сплати податків.

Судами різних інстанцій розглянуто кримінальні справи по восьми злочинах, викритих підрозділами податкової міліції області.

По кримінальних справах судами засуджено 2 осіб до позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку.

Крім цього, за результатами розгляду кримінальних справ у судах, винесено шість постанов про закриття кримінальних справ.