весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/na_kirovogradshini_cherez_pogane_uteplennja.htm
На Кіровоградщині через погане утеплення приміщень втрачається 60% тепла. Ця проблема з кожним днем стає все актуальнішою, адже наближається новий опалювальний сезон. Щоб утримати тепло мешканцям області необхідно подбати про утеплення вікон, дверей та стін.

А з 1 липня всі будівлі, що опалюються централізовано зобов'язані пройти обов'язкову паспортизацію та сертифікацію. Про це на сьогоднішній прес-конференції в облдержадміністрації повідомив Василь Сибірцев, заступник голови Кіровоградської ОДА.

Нині ж загальна заборгованість області за газ становить 75 млн. гривень. Теплопостачаючі підприємства також мають ще й борги по заробітній платі, електроенергії, а також заборгованість перед податковими органами та Пенсійним Фондом.

За словами Василя Сибірцева підготовка до опалювального сезону триває. Є три болючі точки, що сьогодні викликають тривогу: це лівобережна частина Кіровограду, селище Смоліне та селище Лісове. Однак, не дивлячись на це, Василь Сибірцев переконує, що кричущих моментів поки що немає. Хоча на початку опалювального сезону можуть з'явитися несподіванки, для цього закладено кошти в резервному фонді.