весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/legkii_zarobitok_z_derzhavnoyi_kisheni.htm
«Легкий» заробіток з державної кишені? За участю співробітників податкової міліції, які здійснювали оперативний супровід перевірок суб'єктів господарювання, що заявляли до відшкодування з бюджету податку на додану вартість у значних розмірах, виявлено 41 факт необґрунтованої заяви на відшкодування з бюджету ПДВ на суму 32,8млн. грн., - повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Порушено 4 кримінальні справи за частинами 4 та 5 статті 191 Кримінального кодексу України.

Як приклад, - ВАТ «К», зареєстроване у обласному центрі, заявили до відшкодування з бюджету 16,6 мільйонів гривень, інші підприємства замахнулись на 2,2 мільйони гривень та один мільйон відповідно.

Станом на 01.08.09 з державних податкових інспекцій передано до УПМ ДПА в області на відпрацювання 17 суб'єктів господарювання, які мають розбіжність в податковій звітності більше 1 мільйона гривень та в результаті відпрацювання яких порушено кримінальні справи відносно чотирьох суб'єктів господарської діяльності.

З метою протидії легалізації і відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом на протязі семи місяців поточного року за матеріалами підрозділів податкової міліції області порушено 4 кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого статтею 209 КК України – легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом.

Загальна сума легалізованих коштів по зазначених кримінальних справах становить майже один мільйон гривень.

З метою організації боротьби з фіктивним підприємництвом та незаконною конвертацією коштів протягом січня-липня нинішнього року підрозділами податкової міліції області в ході проведення оперативно-розшукових заходів викрито діяльність 21 суб'єктів господарювання з ознаками фіктивності та 2 «конвертаційних» центри.