весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/kirovogradshinoyu_techut_spirtovi.htm
Кіровоградщиною «течуть спиртові ріки». Майже 14,5 тон «лівого» спирту викрито та вилучено з незаконного обігу податковими міліціонерами Кіровоградщини та їх Миколаївськими колегами – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області .

За оперативними даними, які отримали співробітники підрозділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкової міліції Кіровограда, на територію Кіровоградської та Миколаївської областей незаконно, великими партіями надходить спирт з Черкаського регіону.

16 серпня майже о північ оперативниками задокументовано факт незаконного обігу спирту. В одне з сіл Кіровоградського району, де в приміщенні колишньої тваринницької ферми, підприємливі кіровоградці організували «спиртові» склади, автомобілем МАЗ з причепом було доставлено 12 пластикових ємностей об'ємом одна тонна кожна та 8 ємностей – по 200 літрів заповнених рідиною з характерним запахом спирту. Доставлену спиртову продукцію шляхом немудрої технології – перекачки насосами в ємності, розвантажували та зберігали в складському приміщенні. З місця події вилучено продукцію на загальну суму біля 600 тисяч гривень. Слідство триває.