весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/fond_ukrayina_3000_ogoloshuye_vseukrayinskii.htm
Фонд «Україна 3000» оголошує Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе». Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Академії педагогічних наук України оголошує Третій Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе» .

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об'єднань.

Звертаємо вашу увагу, що, на відміну від попередніх конкурсів, учасниками яких були лише школярі, цього року до участі в конкурсі запрошується студентська молодь.

Також пропонуємо органам влади, місцевої громади, соціально відповідальному бізнесу та всім представникам українського суспільства підтримати дитячі та юнацькі ініціативи.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об'єднань; конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об'єднань.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками -соціальні, екологічні, культурологічні.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі - 15 листопада 2009 року.

Для участі в конкурсі до Національної конкурсної комісії необхідно подати:
1. на першому етапі - реєстраційну картку та резюме благодійного проекту у двох примірниках;

2. на другому етапі - підсумкову інформацію про реалізацію благодійного проекту у двох примірниках.

Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані державною мовою комп'ютерним набором, шрифт Times New Roman, 14 розмір - основний текст, 12 розмір - додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4.

Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах Фонду та партнерів проекту із обов'язковим зазначенням назви закладу чи організації, від яких надійшов благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.

Матеріали для участі в конкурсі надсилайте на поштову адресу: а/с 75, м. Київ, 01012 (у двох примірниках) та електронну адресу: dobro@ukraine3000.org.ua у форматі doc з поміткою: «Конкурс благодійних проектів».

Консультації за телефоном: 8 (044) 467-67-80 , e-mail: dobro@ukraine3000.org.ua.

Звертаємо увагу учасників на те, що матеріали для участі у конкурсі обов'язково мають бути подані у письмовому та електронному варіантах.