весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/25/chogo_chekati_uchnjam_kirovogradskih.htm
Чого чекати учням кіровоградських шкіл від нового навчального року? До зовнішнього незалежного оцінювання, що проходитиме у червні-липні наступного року додається ще один обов'язковий предмет: математика або історія України. Про це на сьогоднішній прес-конференції у міськраді розповіла Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради.

Лариса Костенко також повідомила, що учні 5-9 класів займатимуться за новою програмою з фізичної культури, що включатиме, як практичний, так і теоретичний курси навчання. Програма регулюватиметься самими школами згідно з можливостями навчального закладу.

А нині ж, за словами пані Костенко кіровоградські школи готові до нового навчального року. Шкільні заклади повністю укомплектовані професійними кадрами. Стосовно ж шкільної форми, то вона може вводитися згідно бажань та можливостей батьків учнів так, як купувати форму вони мають за власний рахунок.

Без змін залишилося і забезпечення харчуванням. Учні 1-4 класів та пільгових категорій у кіровоградських школах харчуватимуться безкоштовно.