весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/21/v_kirovogradi_vidbulas_videokonferencija.htm
В Кіровограді відбулась відеоконференція, присвячена Незалежності України. Вчора, 20 серпня, в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій обласної державної адміністрації відбулася відеоконференція «Основи теорії державного будівництва та їх застосування в умовах України», присвячена 18-й річниці Незалежності України, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У телемості, який був організований за ініціативи Кіровоградського обласного ЦППК, взяли участь представники органів виконавчої влади та науковці Миколаївської, Чернігівської та Кіровоградської областей.
Учасники телемосту торкнулися історичних аспектів розбудови української державності.

– Українська державність не є «випадковим» явищем, як стверджують деякі «критики», державність визрівала у багатовіковій боротьбі українського народу за ствердження національної ідентичності, за створення власної незалежної Держави. Адже ми маємо яскравий досвід козацького самоврядування, української Держави під проводом Богдана Хмельницького, значний державотворчий потенціал часів Української Народної Республіки, – зазначила проректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ірина Козир.
В
елику увагу учасники відеоконференції приділили проблемі падіння статусу державного службовця серед населення, якості національних управлінських кадрів. Вони наголошували на необхідності підвищення професіоналізму та компетентності державних службовців. Адже від рівня їх професійної підготовки та соціальної захищеності залежатиме у подальшому злагодженість функціонування державного апарату.

Голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського товариства імені Олени Теліги, доцент кафедри українознавства Кіровоградського національного технічного університету Любов Боса наголосила на необхідності популяризації базових українських цінностей – мови, культури, традицій, а також виховувати почуття патріотизму та державності серед підростаючого покоління.

Учасники відеоконференції зійшлися у думці, що єдиним прийнятним напрямком розвитку Української держави залишається подальша розбудова громадянського суспільства, утвердження демократичних цінностей та високих соціальних стандартів.