весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/21/unp_proponuye_nagadati_rosiyi_pro.htm
УНП пропонує нагадати Росії про умови базування Чорноморського флоту! Українська Народна партія пропонує нагадати Росії про умови базування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі, збільшити фінансування збройних сил та вимагати реакції від сусідів

"Негайно вирішити питання фінансування Збройних Сил України у повному обсязі та максимально врахувати їх потреби при формуванні і прийнятті Державного бюджету України на 2010 рік», а також «звернутися до держав-підписантів Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року з вимогою відреагувати на спроби посягання на державний суверенітет України», - такі вимоги Українська народна партія пропонує включити у спільну заяву українського парламенту з приводу спроб втручання у внутрішні справи України.

Проект постанови про Заяву зареєстрований вчора депутатами від УНП Юрієм КОСТЕНКОМ та Ярославом ДЖОДЖИКОМ. Депутати від УНП також наполягають на необхідності констатувати, що «тональність заяви Президента Д.МЕДВЕДЄВА абсолютно не відповідає умовам Договору про базування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні і тому, у разі продовження недружньої політики РФ щодо України, Верховна Рада України змушена буде переглянути цей договір». А для того, щоб «розглянути увесь комплекс україно-російських стосунків» представники УНП пропонують «невідкладно, у вересні цього року, провести парламентські слухання».

Сайт УНП