весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/21/organizacija_invalidiv_kirovogradshini.htm
Організація інвалідів Кіровоградщини оголошує конкурс для журналістів. Кіровоградська обласна організація інвалідів в рамках проекту «Подивимось на світ однаково» запрошує журналістів телебачення, радіо, друкованих та Інтернет-видань взяти участь у обласному конкурсі на краще висвітлення різних аспектів життя людей з обмеженими фізичними можливостями!

Учасниками конкурсу можуть бути штатні журналісти друкованих ЗМІ, радіо, телебачення та Інтернет-ресурсів, а також їх позаштатні кореспонденти. На конкурс можуть бути представлені матеріали, які були опубліковані чи вийшли в ефір у аудіовізуальних, друкованих та електронних засобах масової інформації в період з 15 серпня по 25 жовтня 2009 року.

Матеріали, представлені на конкурс, мають висвітлювати теми, що стосуються життя людей з обмеженими фізичними можливостями, висвітлення актуальних проблем їх життя, захисту їх прав, творчих успіхів, подолання хвороб, цікаві історії з життя тощо.

Обсяг друкованих матеріалів має бути не менше 1 тис. знаків і не більше 5-10 тис. знаків, ефірних – не менше 1 хвилини.

Конкурсні матеріали надсилаються поштою або приносяться наручно до Кіровоградської обласної організації інвалідів за адресою м.Кіровоград, вул.Карла Маркса 55, або електронні адреси – karik_karlik@mail.ru або koi.soiy@gmail.com до 17.00 години 25 жовтня 2009 року. На переможців чекатимуть призи!

Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення призів відбудеться наприкінці жовтня 2009 року (про дату, час і місце проведення зустрічі буде повідомлено окремо).