весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/21/blagodiina_akcija_kirovogradske.htm
Благодійна акція «Кіровоградське фото-бієнале 2009»! Кіровоградський прес-клуб та Художня галерея Андрія Кадигроба, за підтримки фото-клубу «Колаж» і обласного художнього музею, продовжуючи традиції розвитку благодійності та меценацтва, проводять у вересні-жовтні 2009 року першу у місті мистецьку акцію «Кіровоградське фотобієнале».

Бієналє – це арт-подія, що відбувається раз у два роки, і має на меті експонування досягнень сучасного мистецтва. Фото-бієналє експонуватиме досягнення кіровоградських фотомайстрів і, разом з тим, буде спрямоване на збір коштів для благодійних потреб.

У рамках фото-бієналє до Дня міста Кіровограда відбудеться стартова прес-конференція (21-22 вересня) фотомайстрів-учасників акції у Художній галереї А. Кадигроба (адреса: вулиця Шевченка, 17, третій поверх магазину «Мрія»). Прес-конференція відкриє для перегляду експозицію творів мистецтв – фотографій, які передадуть для участі в акції фотомайстри.

Виставка триватиме два тижні і завершиться благодійним аукціоном – продажем фото-робіт, – задля збору благодійних коштів. По завершенню аукціону відбудеться прес-конференція із оголошенням результатів благодійної акції, суми зібраних коштів, тощо. Всі кошти, зібрані у результаті аукціону, будуть використані на благодійні цілі.

Організатори акції запрошують фотохудожників Кіровограда та області долучитися до акції. До п'ятниці, 11 вересня 2009 року фотохудожники – на безоплатній основі, – надають оформлені (роздруковані та у рамках) роботи до Художньої галереї А. Кадигроба чи медіа-групи «весь Кіровоград». Готові для експозиції роботи мають бути формату не менше, аніж 30 на 40 сантиметрів. Кількість робіт одного автора – не більше трьох. Тематика робіт – довільна, хоча бажано, щоб бодай одна із робіт була присвячена Кіровограду – його архітектурі, краєвидам, пейзажам, тощо. Разом із роботами фотохудожники надають свої біографії та портрети.

Контактна інформація Оргкомітету:
Вікторія Талашкевич, президент медіа-групи «весь Кіровоград»
Тел.факс: (0522) 32-05-31, мобільний: 8068-910-4340
Андрій Кадигроб, директор Художньої галереї
Мобільний телефон: 8066-557-66-78
Сергій Гусарченко, керівник фото-клубу «Колаж»
Мобільний телефон: 8066-157-87-72