весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/20/yizditi_dorogami_oblasti_stalo_bezpechnishe.htm
Їздити дорогами області стало безпечніше. Співробітниками Кіровоградського районного відділу міліції затримано трьох жителів Миколаївської області, які скоїли низку розбійних нападів на водіїв вантажних автомобілів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Як з'ясувалось, для цієї трійці заробляти на життя нечесними шляхом - звична справа. Усі вже притягувались до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Відсидівши, лише один чоловік вирішив спробувати отримувати легальну зарплату, та вона виявилась замалою. Тож врешті решт усі троє знову об'єднались і почали покращувати своє фінансове становище у звичний спосіб. Виїжджаючи на дороги області зловмисники відслідковували водіїв вантажних автомобілів, які спинялись перепочити, представлялись представниками охоронної фірми і змушували їх вийти із авто. Далі - схема проста. Людину клали на землю, відбирали в неї гроші та особисті речі. Жертвами цих злочинців стали четверо далекобійників із сусідніх областей. Вони позбулися понад 25 тисяч гривень та трьох новеньких мобільних телефонів. Втім, на сьогодні, правоохоронці вже поклали край розбою на дорогах.

За даними фактами порушено кримінальні справи, проводиться слідство. Крім цього, вже доведена причетність трійці до скоєння розбійного нападу на Черкащині. Наразі, працівники міліції звертаються до громадян, які постраждали від подібних злочинів, з проханням повідомити про це до Кіровоградського райвідділу УМВС, або зателефонувати за номером «102».