весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/20/miskrada_porushila_statti_dvuh_zakoniv.htm
Міськрада порушила статті двух Законів України та власний регламент. Ленінський районний у місті Кіровограді суд скасував зміни у складі Кіровоградськой міської територіальної виборчої комісії (ТВК), що їх внесла міська рада обласного центру своїм рішенням #2220 від 6 липня 2009 року. Про це йдеться у постановах суду від 11 та 12 серпня, які має у своєму розпорядженні редакція сайту «Весь Кіровоград».

Згідно з текстом цих постанов, приймаючи рішення про дострокове припинення повноважень членів теркому Ганни Ніжнікової та Андрія Кушнієнка, міськрадою були порушені вимоги ст.ст. 21, 28 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міськіх голів», ст.ст. 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та вимоги Регламенту Кіровоградської міської ради.

Виходячи з цього, суд задовольнив позови міських організацій «Руського блоку» та Народно-демократичної партії, що їх Ніжнікова та Кушнієнко представляють у ТВК, про визнання відповідних пунктів рішення міськради #2220 неправомірними та їхнє скасування.

Нагадаємо, пропозицію до включення питання про дострокове припинення повноважень членів ТВК Ганни Ніжнікової та Андрія Кушнієнка було внесено з голосу беспартійним депутатом міськради Віктором Кухаренко під час засідання сессії від 6 липня. Пізніше рішенням політради Партії регіонів Віктора Кухаренка було позбавлено депутатських повноважень. Про це нам повідомили у міській організації Партії Регіонів.